Konsept
Takımlar
Koltuk
Takımları
Yemek Odası Takımları
Yatak Odası Takımları
Koltuk Takımları
Pera
Hem klasik hem de çağdaş iç mekanlara kusursuz bir şekilde uyum sağlayan, zamansız bir tasarıma sahiptir. Zarif çizgili detaylar ,dikişli kolları, sofistike ve davetkar bir atmosfere katkıda bulunuyor.

Gucci
Gucci Koltuk Takımı, kendine özgü duruşu ve modern görünümü ile beğenileri üzerinde topluyor. Farklı duruşuyla dikkat çekerken sağlamlığıyla göz dolduruyor.

Grande
Temiz çizgiler, ince kıvrımlar ve minimalist detaylar bu koltuk takımını modern bir incelik ifadesi haline getiriyor. Kentsel şıklıktan klasik zarafete kadar çeşitli iç mekan stillerini zahmetsizce tamamlar.

Versace
Versace Koltuk Takımı Koleksiyonu, çağdaş estetiği tanımlayan net çizgiler ve akıcı silüetler sunuyor. Her parça, evinize kentsel bir sofistike dokunuş getirmek için özenle tasarlandı.

Asus
Yatak olabilme özelliği ve yüksek konfor sağlayan oturum yapısı ile üst düzey bir konfor alanı sunuyor. Asus Koltuk Takımı ile yaşam alanınızı rahatlık ve şıklıkla buluşturun. Günlük yaşamınıza özel bir dokunuş katın ve konforlu bir atmosfer yaratın.

İnox
Metal ayakları ile de dekorasyonunuza uyum sağlıyor. Kolayca açılarak yatak da olabilen İnox Koltuk Takımı, evinizin en rahat ve şık köşesi olacak.

Siesta
Yalın ve sıcak bir şıklığa sahip Siesta Koltuk Takımı, büyüleyici kumaş kombinasyonları ile hayalinizdeki yaşam alanını yaratmak için ideal.

Etro
Zarafeti ile göz dolduran Etro Koltuk Takımı, doğal görünümünü bej renk kombinasyonu ile tamamlıyor. Koltuk takımında yer alan fonksiyonel detaylar, depolama alanları veya yatak olma özellikleri gibi pratik çözümler sunar. Bu detaylar, koltuk takımınızı çok daha işlevsel hale getirir.

Aston
Zarafetin en çarpıcı şekilde kendini gösterdiği Aston, ağırbaşlı bir tasarım anlayışını modern bir yorumla sunuyor

Arte
Göz alıcılığı, keskin hatları ve yaratıcı tasarımıyla Arte koltuk takımı, evinizde bambaşka bir ambiyans yaratıyor. Cesur ve özgün formuyla tüm dikkatleri üzerine çekerken, sadeliğiyle dengeliyor ve yumuşatıyor.

Magnum
Sade ve modern tasarımıyla yaşam alanlarına ferah bir hava getiren Milano koltuk, fonksiyonelliği ile ekstra rahatlık sağladığı gibi geometrik ayak yapısı modern duruşunu destekliyor.

Tesla
Klasik tasarım çizgilerini modern bir boyuta taşıyan Tesla koltuk takımını mekanınızın küçüklüğüne veya büyüklüğüne göre fonksiyonunu düzenleyebilirsiniz. Yaşam alanlarında organik renkleriyle fark yaratıyor. Pozitif titreşimlere, huzura ve huzura eşlik eden tasarımıyla sıcaklık hissini tüm alana yayar

Pietra
Ne istediğini bilenlere... Tasarım ve stil önemlidir. Peki ya konfor? En küçük ayrıntıları düşündük ve size özel, sizin istediğiniz gibi bir ürün geliştirdik.

Bugatti
Modernist bir bakış açısı ve yenilikçi teknolojilerle yeniden yorumlanıyor. Göz alıcı bir tarzın kurgulandığı bu mekanlarda geçmişin izleri, zarif ve zamansız bir tasarım diliyle birleşiyor.

Monza
Sadeliğin yanı sıra vermiş oluğu huzur, modernleştirilmiş dokunuşların bir araya gelmesiyle oluşan bütünlük ile size doyumsuz ve tazeleyici yaşam alanı sunmak için düşünülmüş. Yaşanmışlık hissi veren hayatın akışına gizlenmiş olan anılarınıza yakışan ortamın orjinaliğini bozmayan tasarımlar..