Konsept
Takımlar
Koltuk
Takımları
Yemek Odası Takımları
Yatak Odası Takımları
TV Üniteleri
Pera
Kablo karmaşasına ve karışık kablolara elveda deyin. Pera TV Ünitesi, medya cihazları, oyun konsolları, DVD’ler ve daha fazlası için düzenli depolama sağlayan geniş açık raflara ve kapalı dolaplara sahiptir.

Arya
Tasarımda bütünlüğün ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu ARYA TV Ünitesi, seyir zevkinizin yanı sıra sunduğu kullanışlı depolama alanları ile dekoratif eşyalarınız ve favori kitaplarınız için benzersiz bir şıklık sunuyor

Grande
Şıklığıyla göz dolduran bir keyif köşesi. Grande Tv Ünitesi modern tasarımını tamamlayan ışıltılı detayları, kusursuz görselliği ve kullanışlı modülleriyle benzerlerinden ayrılıyor.

Sahra
Şıklığıyla göz dolduran bir keyif köşesi. Grande Tv Ünitesi modern tasarımını tamamlayan ışıltılı detayları, kusursuz görselliği ve kullanışlı modülleriyle benzerlerinden ayrılıyor.

Asus
Asus Tv ünitesinin net hatları ve çağdaş tasarımı, onu her oturma odasına çarpıcı bir katkı haline getiriyor.

Nova
Koleksiyonun şıklığını tamamlayan ahşap ve metal detaylar, modern ve klasik tasarım öğelerini birleştirir. Bu detaylar Nova Tv Ünitesinin karakterini vurgular.

İnox
Modern çizgilerle yorumlanan İnox Tv Ünitesi, farklı renklerin kullanımıyla dikkat çekiyor. Katmanlı bir şekilde kullanılan ve ince işçiliği yansıtan malzeme ürüne estetik bir görünüm kazandırırken, kulp detayları tasarımın şıklığını tamamlıyor.

Siesta
Dinamik ve çizgisel hatlara sahip Siesta Tv Ünitesi, yaşam alanlarına modern ve elegan görünüm getiriyor.

Etro
Şıklığıyla göz dolduran bir keyif köşesi. Etro Tv Ünitesi modern tasarımını tamamlayan ışıltılı detayları, kusursuz görselliği ve kullanışlı modülleriyle benzerlerinden ayrılıyor.

Lizbon
Ne kadar kullanırsanız kullanın bazı tasarımlar her zaman parıldama ve zamana karşı koyma yeteneğine sahiptir.

Bomonti
Oturma alanınızı düzenli tutmak için sunduğu dolap sistemlerinin yanı sıra gözleri yormayan doğal renkleriyle ferah bir atmosfer yaratıyor.