Konsept
Takımlar
Koltuk
Takımları
Yemek Odası Takımları
Yatak Odası Takımları
Yatak Odası Takımları
Pera
Bu yatak odası takımının en önemli parçası, hem konfor hem de modern bir estetik sağlayan şık ve sağlam bir platform yataktır. Net çizgileri, minimalist ve sofistike bir atmosfere katkıda bulunuyor.

Arya
Zevkinizi bilmiyoruz. Ama renkli bir ruha sahip olduğunuzu hissediyoruz. Moda denilen bu karmaşık sözcüğün izlerini önden takip edip size yön verecek bir konsept…

Grande
Rahatlığı ve konforu ile mekanlara hayat verecek olan GRANDE YATAK ODASI, benzerlerinden bir adım ötede.

Sahra
Zamana meydan okuyan tasarımı ile SAHRA yatak odası, kullanım kolaylığıve ince detaylarıyla yatak odalarının vazgeçilmezi olacak.

Asus
Dinginlik veren modern-klasik tarzı ile ASUS Yatak Odası, dekoratif ve kullanışlı modül tasarımlarıyla hayalinizdeki düzeni ve görselliği size sunuyor.

İnox
İnox Yatak Odası Takımı, konforu ve estetiği bir araya getirerek, günün yorgunluğunu unutturan bir rahatlama alanı sunuyor. Bu özel koleksiyon, şık tasarımı, kaliteli malzemeleri ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor.

Siesta
Yalın tasarımı ve dinginliği ile dikkat çeken KARACA Yatak Odası, hem görselliği hem de işlevsel modülleri ile modern yatak odası tarzını evinize taşıyor

Etro
Dinginlik veren modern-klasik tarzı ile Etro Yatak Odası, dekoratif ve kullanışlı modül tasarımlarıyla hayalinizdeki düzeni ve görselliği size sunuyor.

Lizbon
Abartısız, yalın bir şıklığı temsil eden öncü tasarım trendinin izinde tasarlanan Lizbon, doğanın etkileyici doku ve formlarını bir araya getirerek yaşam alanlarında özgünlüğü ile öne çıkan zarif bir etki yaratıyor.

Bomonti
Tasarımda ilgi çekicilik ve işlevsellik size huzur vermeyi başarıyorsa bu çok önemlidir. Göz yormayan detaylar ve yalın formlar her zevke hitap eden tarzını yansıtabileceğiniz farklı ürün tasarımları evinizin merkezini oluşturacak.